Activitats destacades

 • Logo secció Muntanya

  Activitats Secció Muntanya 2016-2017

  Alta muntanya, muntanya mitjana, BTT, audiovisuals, cursos...
  Llegiu-ne més
  Logo secció Senders

  Cicle de senderisme 2016-2017

  El Grup de Senders organitza cada any un cicle de sortides de nivell assequible a tothom que li agradi caminar...
  Llegiu-ne més
 • Logo secció GEDE

  Cursos d’escalada 2016/2017

  Vols saber els cursos, tallers i sortides formatives d’escalada que tenim preparats per aquest curs 2016/2017?
  Llegiu-ne més
  Logo GEDE

  Xé Cicle de pel·lícules d’escalada Josep Maria Rodés

  I cada últim dimarts de mes... Vine al cicle de pelis d’escalada del GEDE!
  Llegiu-ne més
 • Logo secció Esquí

  Cicle de sortides per a esquiadors de muntanya 2016-2017

  Cicle de sortides per a esquiadors de muntanya ja iniciats i amb nivell suficient per desenvolupar-se en sortides de dificultat mitjana-alta
  Llegiu-ne més
  Logo secció GIE

  Calendari d'activitats d'espeleologia 2017

  Calendari de sortides d'espeleologia i barrancs tant per gent que sap progressar per corda però que encara no és autònoma com pels que tenen coneixements d'instal·lació.
  Llegiu-ne més
 • Logo secció Muntanya

  CICLE DE SORTIDES DE BTT 2017

  Un nou cicle de sortides en bicicleta de muntanya per gaudir de l’excursionisme en bicicleta
  Llegiu-ne més
  Logo secció Muntanya

  Jornada técnica de GPS

  VVols conèixer les utilitats bàsiques del GPS? Inscriu-te a la jornada tècnica de l’1 i 4 de juny!
  Llegiu-ne més
Imprimeix

7a Mostra fotogràfica "Roger Lloses i Huguet"

Escrit per Secretaria el . Publicado en General

A continuació teniu les bases per participar a la 7a Mostra Fotogràfica del Club Excursionista de Gràcia "Roger Lloses i Huguet":

TEMA

Aquesta 7a Mostra "Roger Lloses i Huguet" té com a tema genèric: "MUNTANYES".

Cal que reflecteixi qualsevol activitat realitzada pels socis del Club durant el curs 2015/2016.

 

 
PARTICIPANTS

Socis del Club.


MODALITATS

Blanc i negre o color, a decisió del concursant.


NOMBRE D’OBRES

Només s’admetran un màxim de tres obres per autor.


PRESENTACIÓ

Arxiu digital JPEG, resolució de 300 dpi, d'un mínim de 3 MB

 
IDENTIFICACIÓ I TRAMESA D’OBRES

Cadascun dels arxius fotogràfics haurà de portar un títol diferent. Aquests títols s’hauran d’especificar, a més, a la fitxa d’inscripció que s’adjuntarà amb els arxius fotogràfics (podeu descarregar-vos la fitxa clickant aquí). Les obres s’hauran d’enviar per correu electrònic a Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessites JavaScript habilitat per veure-la. amb l’assumpte “Mostra fotogràfica” o bé portar-los a secretaria del Club amb un pendrive.

LLIURAMENT D’OBRES

Les obres es podran fer arribar des del 15 de novembre i fins el 29 de desembre de 2016.


PREMIS, VEREDICTE I JURAT

El veredicte, el lliurament de premis, les mencions, i la inauguració de l'exposició, serà el dimarts 24 de gener de 2017.

Malgrat que la Mostra no vol ser competitiva, hi haurà un Jurat format per membres de diferents seccions de la nostra entitat, que, depenent del volum de participació, podrà fer una primera selecció de les obres i, d’aquelles que es triïn per a l’exposició, finalment triarà les tres obres de més mèrit. Una altra ho serà per votació dels assistents en el dia de la inauguració. A llurs autors se'ls lliurarà un títol de reconeixement i un premi. A més, seran publicades al nostre Butlletí Social i al web.
Qualsevol discrepància serà resolta pel Jurat format per tres persones enteses de la nostra entitat.


L’ÚS DE LES IMATGES

Els participants autoritzen expressament al Club Excursionista de Gràcia a reproduir en qualsevol format les obres presentades, tant per l’exposició com per a publicacions i activitats pròpies de l’entitat sense ànim de lucre així com també es farà difusió de les fotos a les xarxes socials del club. El Club Excursionista de Gràcia farà constar el nom de l’autor en la mesura que el mitjà de publicació ho permeti i es compromet a no cedir les imatges a tercers.

Els participants que no desitgin autoritzar l’ús de les imatges, hauran d’especificar-ho en el moment de la tramesa d’obres. El fet de participar en aquesta Mostra, implica la total acceptació d’aquestes bases.


PROTECCIÓ DE DADES

D’acord amb la llei 15/99 de 13 de desembre, de Protecció de Dades de Caràcter Personal, s’informa als participants d’aquest concurs que les seves dades seran incloses en un fitxer automatitzat titularitat del C.E.G., amb la finalitat de realitzar la gestió d’aquest acte sociocultural, com també per la tramesa d’informació d’altres actes i activitats socioculturals que organitzi o recolzi el C.E.G. i puguin ser de l’interès dels participants . L’entitat organitzadora en cap cas cedirà les esmentades dades a tercers. Així mateix, s’informa de la possibilitat d’exercir els drets d’accés, rectificació, cancel·lació i oposició, en els termes inclosos en la legislació vigent, mitjançant un escrit adreçat a la secretaria del C.E.G

 

CEG Facebook

joomla fanbox module joomla
Nus